Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Propozycje konkursów.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
co do konkursow, to mam pomysl na kolejny temat.. Wink moze zorganizowac konkurs na kobiece nogi, potem oczy, i na koniec tez usta?? Wink chcialbym sobie popatrzec Smile na pewno nie ja jeden Smile
pzdr

zofija

To wszystko już było, zwierzu Smile
a ja taki zacofany w tych sprawach.. :/ a moze by tak kolejna edycje?? Wink jak np. big brother Smile
Co się pytasz o zgodę. Chcesz to zbierz jury i organizuj, a nie marudzisz.

(tylko poczekaj, aż się obecny konkurs skończy Wink)
(08-10-2008, 15:10)Poscielowe_Zwierze link napisał(a): [ -> ]co do konkursow, to mam pomysl na kolejny temat.. Wink moze zorganizowac konkurs na kobiece nogi, potem oczy, i na koniec tez usta?? Wink chcialbym sobie popatrzec Smile na pewno nie ja jeden Smile
pzdr
o ile pamietam , to owszem , byly juz takie konkursy ale pod tylulem ' czyje to nogi , oczy itd.'
mozna zrobic na  najladniejsze , najseksowniejsze czy jak tam ktos sobie woli Wink Smile
ja nie mam nic przeciwko a i od tamtej pory jest pare nowych uzytkowniczek forumu...
Cytat:o ile pamietam , to owszem , byly juz takie konkursy ale pod tylulem ' czyje to nogi , oczy itd.'
mozna zrobic na  najladniejsze , najseksowniejsze czy jak tam ktos sobie woli

najseksowniejsze piersi też były, rok temu +-. wręczałam nagrodę. Wink
najseksowniejszy tyłeczek był, ale daaawno.

tak jak wyżej - zorganizować i przeprowadzić.
Wreszcie ktoś mądrze napisał, Zwierz masz moje poparcie w tej kwestii. Wink
i to byla krotka historyjka z cyklu: "jak to wrobili zwierza w konkurs, ktory mial ktos inny zorganizowac" czy zawsze pomyslodawca musi byc organizatorem?? Smile wy sie baby chyba zagalopowalyscie aby co nieco Smile ale moge zorganizowac jury i oglosci nabor na organizatora.. Smile
Ja sądze że najwięcej o kobiecie mówią jej dłonie :-) ile fotek tyle nicków - Panowie dobierają  A1 lub B25 nick do dłoni Tongue
chociaż po namyśle.... stwierdzam, że jeśli miałbym juz sie zabrać za jakiś konkurs, to bym zarezerwował sobie konkurs na najładniejsze oczy... tylko tu problem.. co jak jakieś oczy zaczną łzawic kiedy nie zdobędą wysokich not?? w tej roli trzeba być twardym, a ja w tej materii nie jestem taki.. ;> tak samo jeśli chodzi o biusty... do tego trzeba twardego (bez podtekstów) brutala a ja nawet sie nie staram nim być... Smile czasu jeszcze trochę mamy, wiec może przemyśle sobie wszystko... poza tym mam na razie problemy z kompem, wiec musze najpierw sie uporać z tym problemem, dopiero potem mogę myśleć o konkursach Smile w kwestii tych 2 konkursów, prosił bym o wcześniejszą konsultację ze mną, będę dźwięczny Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9