Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Humor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.


Piątek. 

Godzina 16.00. Gromadzimy się wszyscy stopniowo na chacie u mojego chłopaka. Zwichrowana Foka i narcystyczny Edek są już na miejscu. Idzie w ruch półtora litra wina. Boski samogon wiśniowy. 

Godzina 17.00. Wszyscy czworo uwaleni winem.

Godzina 18.00. Czas ruszyć dupy i konstruktywnie zaplanować dalszą część wieczoru. Biorąc pod uwagę, że nikt z nas już konstruktywnie nie myśli, nie jest to rzecz prosta.

Godzina 18.30. Wpada do nas Pstryku z trzeżwym jeszcze umysłem i podsuwa jakże wspaniałą idee urządzenia grilla.

Godzina 19.00. Przemierzamy chyba hektar osiedla, poczym okazuje się, że nie mamy rozpałki. Ale za to Bolo dostarcza nam kolejne wino. Problem rozpałki chwilowo nie wydaje się być istotny. Euforia wywołana przybyciem wina udziela się każdemu.

Godzina 20.00. Wino się skończyło, a problem rozpałki jednak powrócił.

Godzina 20.15. Najebany Pstryku wpada na fantastyczny pomysł, rozpalenia grilla benzyną! Podczas wprowadzania owego pomysłu w życie, prawie podpalamy siebie i sąsiadujące budynki.

Godzina 20.30. Największy frajer z nas wszystkich czyli narcystyczny Edek, wyrusza z misją kupna alkoholu do pobliskiej stacji benzynowej. Patrząc na jego banie nikt nie jest do końca pewny czy wogóle tam trafi, a co dopiero wróci...

Godzina 21.00. Nie doceniliśmy Edka. Wrócił jako bohater.

Godzina 22.00. Wszyscy wpierdalają jak małpa kit benzynowe kiełbaski. Było mi niedobrze na sam zapach, ale miałam już takie gastro i taką banię, że zeżarłam aż trzy.

Godzina 23.00. Wszyscy się kochamy, każdy jest swoim najlepszym przyjacielem, a rozmowy młodych ludzi po dwudziestce o emeryturach i ZUS-ie, dają mi do zrozumienia, że chyba czas już kończyć impreze...Smile

 Na czacie:
-Masz ochotę na wirtualny seks ?
-Och, wybacz jestem wirtualnym impotentem!

-Co to jest seks?
-Seks to najfajniejsze hobby normalnego człowieka.
-Kurcze, całe zycie zbieram znaczki i nie wiedziałem że to seks.
Instrukcja dla młodych matek i ojców Tongue

[Obrazek: baby-instructions.jpg]
Dzięki whiskey:-)* Właśnie się zapoznaliśmy z instrukcją:-) i
   

        CooL    ;D
  ;D

Trzy kobiety: zaręczona, mężatka oraz panna rozmawiają o swoich mężczyznach.

Po parogodzinnej debacie dochodzą do wniosku, że warto wnieść coś nowego do ich życia seksualnego,postanawiają dodać sobie trochę seksapilu i założyć pończochy, skórzane biustonosze, super wysokie szpilki oraz maski również ze skóry. Po kilku dniach spotykają się ponownie, aby podzielić się wrażeniami:
Zaręczona opowiada:

- "Mój narzeczony wrócił jak zwykle wieczorem z pracy.Kiedy zobaczył mnie w czarnym skórzanym biustonoszu, pończochach,  seksownych butach i masce powiedział, że jestem miłością jego życia ! Potem kochaliśmy się przez kilka godzin."

Panna relacjonuje:

- "U mnie było podobnie, kiedy mój chłopak zobaczył mnie w tym superstroju, bez słowa rzucił się na mnie i zaczął ostrą
jazdę."

Mężatka na to:

- "Ja wysłałam dzieciaki do mojej matki na noc, żebyśmy mogli poszaleć. Kiedy mąż wszedł do domu, miałam już na sobie seksowną,
skórzaną bieliznę, czarne szpilki, pończoszki i skórzaną maskę na twarzy. Kiedy mnie zobaczył powiedział "co na obiad, Batmanie?"


"- This is s/y Sara, we are sinking!; - This is Russian coast guard, what are you sinking about? "  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
(19-08-2008, 20:25)fekal link napisał(a): [ -> ]"- This is s/y Sara, we are sinking!; - This is Russian coast guard, what are you sinking about? "  ;D

http://www.youtube.com/watch?v=GIUaTBAiW9o Wink