Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Humor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(01-04-2008, 13:23)atka_ link napisał(a): [ -> ][i][color=maroon]Krzyś, chciałabym w kwietniu, ale nie wiem czy się uda no i czy wawa coś zorganizuje Tongue
Cos sie wymysli Big Grin
Malarstwa nieodpuszcze Wink
Artysta normalnie no Tongue

Btw.

Sprzedam paczke zapałek.Działają w 100%.Sprawdzone wszystkie.
http://pl.youtube.com/watch?v=l4fNHSwprq8

WIELKI POWRÓT GRACJANA ROZTOCKIEGO!
VIDEO!!
ojezu...

http://pl.youtube.com/watch?v=gDM32U-Ppks

gdzie on w 2008 roku znalazl te plenery z temperatura?

http://pl.youtube.com/watch?v=-Fbh_y6qv30
Ej!! Dziewczyny jak myslicie ? Uda jej sie zaparkowac czy nie ?....
http://www.youtube.com/watch?v=m7gsE-RoO...re=related
Pierwsza odpowiedz sie liczy  ;D

lullaby

Rozprawa o wstydzie.
Kobieta jako istota bardziej złożona odczuwa wstyd pięć razy w życiu, natomiast mężczyzna wstydzi się tylko dwa razy. Tak wiec kobieta odczuwa wstyd: pierwszy raz jak robi to pierwszy raz, drugi raz jak robi to pierwszy raz ze swoim mężem, trzeci raz jak pierwszy raz zdradza swojego męża, czwarty raz jak pierwszy raz bierze za to pieniądze, i piąty raz jak pierwszy raz musi za to płacić.
No cóż mężczyzna istota prosta wstydzi się: pierwszy raz jak nie może drugi raz i drugi raz jak nie może pierwszy raz.

Do baru wchodzi klient. Zamawia drinka. Wokoło pusto, więc zagaduje barmana.
– Jak pan myśli, czy lewica wygra wybory w…
Barman przerywa mu gwałtownie:
– Żadnych rozmów o polityce w tym barze. Taka zasada.
Klient milczy przez chwilę.
– A wie pan, że papież…
Barman znowu przerywa mu gwałtownie:
– Żadnych dyskusji o religii również.
Zniecierpliwiony klient patrzy na barmana i zapytuje:
– A o seksie można?
– Można.
– To pieprz się pan!


[Obrazek: tablice_16_d.jpg]

lullaby

Pan Nowak udał się do szpitala po wyniki badań żony. Pracownik szpitala mówi:
- Bardzo nam przykro, ale mieliśmy tu trochę zamieszania i niestety wyniki pańskiej żony wróciły z laboratorium razem z wynikami jakiejś innej pani Nowak i teraz nie wiemy, które są które. Szczerze mówiąc, ani te, ani te nie są nadzwyczajne.
- Co to znaczy?
- Jedna z pań ma alzheimera, a druga uzyskała pozytywny wynik testu na AIDS.
- Ale chyba badania można powtórzyć?!
- Teoretycznie można, ale te badania są bardzo drogie, a Narodowy Fundusz Zdrowia nie zapłaci za dwa testy dla tego samego pacjenta.
- To co ja mam robić?
- Narodowy Fundusz Zdrowia zaleca w takiej sytuacji, by zawiózł pan żonę do śródmieścia i tam zostawił. Jeżeli trafi sama do domu, po prostu proszę zrezygnować ze współżycia.Przychodzi facet do lekarza i mówi:
- Panie doktorze, doktorze, doktorze, niech mi pan pomoże, pomoże, pomoże. Mówię wszystko i robię trzy razy, trzy razy, trzy razy. Okropnie mnie to męczy, męczy, męczy. Ale żona zadowolona, zadowolona, zadowolona...Młody chłopak przychodzi do fryzjera i, siadając na fotelu, mówi:
- Golenie.
Fryzjer wszystko przygotował, ale nie zaczyna golenia.
- Na co pan czeka?
- Na zarost.


Stoi sobie babcia na trawniku i depcze trawę. Podchodzi do niej policjant i mówi:

- Babciu, nie widzisz tabliczki? Jest na niej napis: "Nie deptać trawy"!

- Ja tam w te wasze napisy nie wierzę. Na tamtej ławce jest napisane: "Ch... ci w dupę" , a ja trzy godziny siedziałam i nic.


lullaby

Drodzy Państwo,
jeśli jeszcze nie doczekaliście się potomstwa, proponujemy Wam kilka ćwiczeń przygotowujących do odpowiedzialnej roli przyszłego rodzica.

Zadanie dla panów:

Aby przygotować się do wydatków związanych z ojcostwem, idź do najbliższej apteki, wyłóż całą zawartość portfela na ladę i oddaj farmaceucie. Następnie wybierz się do supermarketu i załatw przelew twojej pensji bezpośrednio na konto sklepu.

ĆWICZENIA DLA WSZYSTKICH:

Usypianie dziecka

Aby przekonać się, jak będą wyglądały twoje noce, powinieneś chodzić po pokoju od piątej po południu do dziesiątej wieczorem, nosząc mokry tobołek o wadze około 5 kilogramów. O 10 wieczorem odłóż tobołek, nastaw budzik na północ i połóż się spać. O północy wstań i chodź po pokoju z tobołkiem na rękach do godziny 1.00. Nastaw budzik na 3 rano. Ponieważ już i tak nie zaśniesz, wstań o 2 i weź sobie coś do picia. Wróć do łóżka o 2.45. Wstań, gdy budzik zadzwoni o 3.00. Śpiewaj piosenki przy zgaszonym świetle do godziny 4.00. Ustaw budzik na 5.00. Wstań. Zrób śniadanie. Ćwicz śpiewanie kołysanek. Wszystko z uśmiechem na ustach!

Karmienie

Wydrąż melon, robiąc mu z boku mały otwór o średnicy piłeczki pingpongowej. Zawieś na sznurku i rozbujaj. Weź miseczkę wodnistej papki i spróbuj za pomocą łyżeczki przełożyć połowę do wnętrza bujającego się melona, udając przy tym. że jesteś samolotem. Drugą połowę papki wylej sobie na kolana.

Aby przygotować się do karmienia raczkującego dziecka, rozsmaruj dżem na kanapie i wszystkich zasłonach. Ukryj paluszek rybny za szafą i zostaw go tam na parę miesięcy.

Ubieranie malucha

Kup żywą ośmiornicę i siatkową torbę. Spróbuj włożyć ośmiornicę do torby tak, by żadne jej ramię nie wystawało na zewnątrz.

Zakupy

Idź do supermarketu, zabierając ze sobą dużego psa, małpę lub np. kozła. Jeśli chciałbyś mieć więcej niż jedno dziecko, weź ze sobą kilka zwierząt. Zrób sprawunki na cały tydzień, nie spuszczając ich z oczu ani na chwilę. Zapłać za wszystko, co bydlaki zjedzą lub zniszczą.

***

Zanim dorobisz się potomstwa, poszukaj ludzi, którzy mają już dzieci. Krytykuj ich bezustannie za brak konsekwencji i cierpliwości, za to, że nie uczą swoich pociech dyscypliny i że pozwalają im na wszystko. Doradzaj im bez przerwy, co powinni zrobić, żeby maluchy wcześniej szły spać j jak uczyć je dobrych manier i zachowania przy stole. Ciesz się tym okresem. Nigdy później nie będziesz już tak doskonałym ekspertem od wychowywania..


Czy dziewczyna może zabiegać od względy chłopaka:   


"Czy dziewczyna może gonić za chłopakiem? - a odkąd to pułapka goni mysz?!"


Chłopak mówi do dziewczyny "kocham Cię", chce to wyrazić lepiej, więc mówi "uwielbiam Cię", jeszcze inaczej "połknąłbym cię z miłości" - a potem za 20 lat żałuje że tego nie zrobił."