Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Konkurs dla Panów!!!!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5

zofija

(02-10-2008, 09:15)dortmund link napisał(a): [ -> ][quote author=zofija link=topic=404.msg13725#msg13725 date=1222924380]
Łiski ma rację. Dupy już były... A usteczka są fajne i już Tongue
Ale dupy z uszami jeszcze nie bylo..
[/quote]
no jak NIE jak tak ;-))))))))
hym...
chłopaki..
coś czuję, że tu się robi hurtownia ludzkich organów..
usta, dupy...
czy to aby bezpieczne?legalne?
I czy to nie jest aby przedmiotowe traktowanie..?
Śliff, ja naprawdę wszystko rozumiem...
Ale postanowiłem zostać męskim szowinistą..
..i protestuje przeciw przedmiotowemu traktowaniu facetów!

o!

S.
Czy mail konkursowy jest juz aktywny??? Bo chyba zlowilam  na czacie chetnego na casting;-))
(02-10-2008, 16:03)CzerwonaSukienka link napisał(a): [ -> ]Czy mail konkursowy jest juz aktywny??? Bo chyba zlowilam  na czacie chetnego na casting;-))
..kurde Kiecus jak Ty to robisz ..??
(02-10-2008, 13:49)elvien link napisał(a): [ -> ][quote author=Seth link=topic=404.msg13739#msg13739 date=1222939775]
Śliff, ja naprawdę wszystko rozumiem...
Ale postanowiłem zostać męskim szowinistą..
..i protestuje przeciw przedmiotowemu traktowaniu facetów!

o!

S.

Seth... bardzo chciałabym zrobić konkurs na to, co jest w Mężczyznach z pokoju erotycznego
ale jak zrobić taki konkurs, skoro każdy jest inny, inne myśli, inne postrzeganie świata, inne relacje z ludźmi... tego się nie da ocenić w żaden sposób - dlatego to (d!)oceniam na prv w rozmowach z Wami...

nie odbieraj możliwości podziwiania wizualnie przynajmniej dorodnych kształtów męskich nam, spragnionym tych widoków, kobietom
Wink a i tak będą różne opinie, bo nie dość, że różne kształty to i różne upodobania...
i swoje też wyślij, nie bądź taki, noooo..... <patrzy błagalnie>  Wink

przecież chodzi tak naprawdę o zabawę i oderwanie się od rzeczywistości ;-)
[dopisek po namyśle: tak tak... w rzeczywistości oglądam jeden tylko tyłek, chciałabym zobaczyć inne  Big Grin ]



[/quote]

Dort...kurna...przez Ciebie muszę sie kurna...żesz kurna...odkryć z intencjami mego protestu...
protestuję albowiem:

starym i brzydkim, usta mam fatalne  a tyłek pomarszczony...
i w owym konkursie szans upatrywać jakichkolwiek nie mogę...
ot cała prawda...

S.

(02-10-2008, 11:55)Seth link napisał(a): [ -> ]hym...
chłopaki..
coś czuję, że tu się robi hurtownia ludzkich organów..
usta, dupy...
czy to aby bezpieczne?legalne?
I czy to nie jest aby przedmiotowe traktowanie..?

Może nasze panie dr Frankenstein chcą wybrać co im się najbardziej podoba i skonstruować sobie supermana Tongue
Stron: 1 2 3 4 5