Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Nowi kandydaci na opow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
coz ;P, jako  ze jestem i nowy (bo niektorzy mnie znaja ;P ) to wrzucam temat- brak opow
na forum sprawa wyglada pieknie- opow jest pelno
a w realu- ilu z nich pojawia sie regularnie??
w 2004 bylem half/opem,  w 2005 zrezygnowalem, ze wzgledu na sprawy rodzinne
\teraz, ponoc, moja kandytura jest rozpatrywana jako nastepcy?????
ciekawy post ale o co w nim chodzi? :-)
"najlepszy op to taki, ktory wcale nie chce nim byc "

Smile
(09-09-2008, 14:23)ups link napisał(a): [ -> ]"najlepszy op to taki, ktory wcale nie chce nim byc "

Smile

Czyli  nieop  Big Grin

Kandydatury osób, którym zostają przyznane uprawnienia operatorów nie były i nie będą rozpatrywane w tym miejscu forum.

Przypomnę kawałek regulaminu:

II. Admini (Operatorzy, Opy):
[...]
4. Powoływani są spośród Użytkowników przez MasterOpów pokoju. By zostać Operatorem wymagany jest długi staż, pozytywna opinia innych Operatorów, znajomość bywalców i problematyki pokoju, wysoka kultura osobista i biegłość w posługiwaniu się poprawną polszczyzną. Nie przyznajemy uprawnień operatora "na prośbę", "w zamian za coś" etc.


Tyle ode mnie,

A.
Znow bedza truc na temat opowania? ???

Proponuje zamknac temat. Albo....przeniesc od razu do oddusznika Tongue


Bot wrocil, wiec w razie czego wywali kogo trzeba! A jak ludziska posiedza bez kolorkow to nic im sie nie stanie...
świata sam nie zbawisz....  ;D
Marcin,
jestes żenujący..

a dlaczego ? to wszyscy wiedzą, oczywiście tylko Tobie wydaje się, że wszystko jest w porządku.

kk

mozna zamknąć?
(09-09-2008, 15:52)kk link napisał(a): [ -> ]mozna zamknąć?
tak, bo przez moment bylem hcetny do tej sluzby, ale juz mi sie odechcialo<bart>
Stron: 1 2