Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: polBNC - poszukuje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam,
tak jak w temacie, szukam skryptu polBNC jeśli ktoś ma, to prosiłbym o podanie linka Smile
Witaj,

Wystarczy troszkę ruszyć głową(to nie boli), w katalogu polbnc, masz plik scripting, otwierasz go w wordzie, i tam masz wszystko, jak zrobić skrypt.Ludzie trochę wyobraźnie, a nie iść na łatwiznę.

Pozdrawiam Marcin
ale nie o to mi chodzi Smile
poszukuje hmm aplikacji polBNC strona harmera nie działa a jest mi bardzo potrzebny polBNC
przeglądnij wiadomości prywatne.  ;D
Witam serdecznie.  Smile

Ja również, na chwilę obecną potrzebuję tego bota i jest mi on bardzo potrzebny.  Smile
Byłbym bardzo wdzięczny, jeśli jakiś dobry człowiek, by mi go udostępnił.  Smile

Pozdrawiam.  Smile
Mam polbnc w całości.
Oczekuje propozycji, jeżeli jest to jeszcze aktualne.
ja mam polbnc i inne takie polchatowe zabawki xd no i serwery polchata z lickami wiec jak ktos cosi potrzebuje to PW xD
Też chciałbym polBNC
(05-07-2018, 16:38)Felix_McRodney napisał(a): [ -> ]Też chciałbym polBNC

Chcieć to mało. 

Zamieszczę tu fragment dokumentacji polBNC, byś się zapoznał z tym, z czym chcesz się zmierzyć.

Cytat:1. WSTĘP
------------

polBNC jest program, który jest pośrednikiem (proxy) między serwerem chata (Polchat), a klientem (czatowiczem). polBNC daje klientowi nowe możliwości, nowe opcje, których nie ma w oryginalnym serwerze Polchata. 

1.1 Wymagania

(*)
Konto shellowe z możliwością kompilacji programów.
(*)
Dostęp do WWW na serwerze z kontem shellowym (ewentualnie dostęp do programu redir).

1.2 Możliwości programu

(*)
Możliwość pozostawienia aktywnej sesji z serwerem chata po rozłączeniu klienta z polBNC.
(*)
Dodawanie oraz usuwanie użytkowników (tylko właściciel).
(*)
Kompatybilność z wszystkimi serwerami Polchata 2.x.
(*) Obsługa VHostow (virtual host).
(*) Zabezpieczenie sesji przed osobami niepowołanymi.
(*) Szybki reconnect z serwerem.
(*) Automatyczny reconnect po utracie polaczenia z serwerem.
(*) Zapisywanie rozmów z pokoi oraz prywatnych wiadomości.
(*)
Możliwość przeslania logów pocztą elektroniczną.
(*)
Zdalne zarządzanie logami.
(*)
Wyświetlanie godziny nadejścia wiadomości.
(*)
Zapisywanie wiadomości prywatnych podczas nieobecności z możliwością szybkiego odtworzenia.
(*) Wbudowany opdetector
(*)
Możliwość symulowania otwartego lub zamkniętego okna prywatnych wiadomości.
(*)
Obsługa skryptu dla bota.
(*)
Sprawdzanie poprawności skryptu.
(*)
Zdalny download skryptu ze strony WWW na konto shellowe.
(*)
Możliwość automatycznego zamieniania się sesji w bota po rozłączeniu klienta z polBNC.
(*)
Wysyłanie komunikatu do wszystkich zalogowanych na polBNC.
(*)
oraz kilka innych
Przydadzą się też programiki do wrzucania plików na serwer (np. winSCP) oraz do zarządzania plikami na serwerze (np. putty). I znajomość poleceń shella też mile widziana.

Na teraźniejszym serwerze polfanu polBNC generuje błędy, ale pobawić się nim można.
Witam czy ktoś w ogóle może tutaj udostępnić link do aplikacji polBNC na (Windowsa)
Ostatnio znalazłem jakiegoś bota "POLchat Bot Maker 2.0.6 (zip)", ale nie wiem czy jest to samo co polBNC.
Szkoda że ta właśnie aplikacja (POLchat) nie jest dostasowana do serwera czatu niby się zaloguję ale odrazu jakiś błąd wyrzuca z czatu
Jeśli można prosić o link do (KCI Bota polBNC) to poproszę z  góry dzięki :]
Stron: 1 2