Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: polBNC - poszukuje
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na razie w sieci nie ma linku do polBNC. A jeśli jest,to go nie znam. Sam bot jest już wiekowy i raczej aktualizacji spodziewać się nie należy. 
BotMaker 2.0.6 to bot chatowy kiedyś bardzo modny ze względu na swą użytkowość i możliwości (razem z kci botem stanowili zgraną parę botów). Teraz to także bot wiekowy. I także nie należy się spodziewać aktualizacji.
Oba boty napisał Harmer. Oba też nie działają na nowym protokole polfanu. Czas ich świetności już minął.
Witam no ja się nie spodziewam żeby były jakieś aktualizację na (programy botów),
chodzi mi o to żeby po prostu można było z nich korzystać bardziej mnie interesuję polBNC. Wiadomo że aplikację mają już swoje lata ale chciałbym spróbować odpalić polBNC linki są jakieś w necie do programu polBNC, ale po prostu zostały wycofane Smile
PS: chyba że zna Pan jakieś inne aplikację do bota to poproszę o link oprócz programu KCI (Bot) polfanu Smile
Znalazłem jeszcze inny program (Bota) amix v.0.2.6a, ale On chodzi pod system (Linux)
MajorMajorMajorMajor widzę że z Twojej wypowiedzi masz aplikację (polBNC) jeśli możesz to udostępnij mi ją jak możesz? Smile
Stron: 1 2