Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: ile najdłużej mieliście włączony komputer?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
sami ekolodzy heh nowe computer peace ...
ze dwa dni moj laptop na wiecej nie pozwoli
(20-06-2008, 15:55)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]Wcale nie wylaczam kompa, rzecz jasna wylacznie dlatego, poniewaz juz od wiekow nie pamietam hasel  ;D ;D
Caly czas sie zastanawiam co by bylo, gdyby na minute wylaczono prad....
Z nowego zalogowania nici...

Jej jakie to szczescie, ze w tym kraju jeszcze sie nie zdarzylo, zeby odcieto prad...uffff Tongue

Zawsze istnieje coś takiego jak FireFox i pamiętanie haseł Smile))
eeee, na co komu stereotypy.

Odrobina emocji nie zaszkodzi...
3 dni najdluzej. Jakos zawsze obawialem sie, ze z przegrzania padnie mi sprzet w jednej chwili...
Coś koło 5 tygodni na PC. Laptop to nawet 16 tygodni. Server non-stop. Z racji pracy, pomocy w funkcjonowaniu niektórych pokoi (utrzymywanie botów) pewnie chodziłby przez cały rok, ale po 5-6 tygodniach, zaczyna pracować jak traktor zaorawszy pole przy -30 stopniach. Także mam zasadę co 4 tygodnie, odpoczynek 6 godzinny. zazwyczaj od 2:00 do 8:00. Smile
Witam

Z racji tego iz stawiam boty na pokojach praktycznie komp jest nie wylaczany czyli funkcjonuje  non stop bez zadnych przerwWink
Max 126h czyli jakieś 5 dni i kilka godzin - wszystko przez to, że monitor był wadliwy i jak się wyłączył to przez godzinę się nie chciał włączyć. Dlatego przestałem wyłączać komputer całkowicie XD
Przez 5 dni jakoś. Mam zapchany system, więc jak już włączę kompa, to nie chcę zamykać, bo później długo startuje aż się wszystko wczyta.

www.imienin.pl
2 dni Smile
Stron: 1 2 3