Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: EURO 2008
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Zaczynam kibicowac Portugalczykom:-)

[Obrazek: 3.jpg]

wiem, wiem zdjecie stare ... ale jak milo popatrzec!
Wow!!!! 8) 8) ;D
ładna fotka, lalki przyjemne dla oka... ale Boruc pokazał klasę w bramce i o to chodzi  Wink

szkoda, że tak na dobrą sprawe tylko on..
ja tam wolalabym jednego boruca zamiast tych trzech Big Grin Big Grin leceeee na niego Wink Wink

kk

Ja w trakcie tych mistrzostw mam zabawę Big Grin
Siadam obok ,zwracam sie twarza i slowami do mojego slubnego kibica,mówiac dosc glosno i wyraznie.

Np:

" Samochód Ci zarysowalam .."
" Widziales gdzies moje majtki?"
" ktoś Ci chyba opone przebił"...i tak co mi ślina przyniesie -zero reakcji !
Katotonia normalnie.

Oglaszam wszem i wobec ,ze mozna pozdejmowac flagi z samochodow ,rowerow ,z domow i z okien Smile

lullaby

(17-06-2008, 13:29)napoleonka link napisał(a): [ -> ]ja tam wolalabym jednego boruca zamiast tych trzech Big Grin Big Grin leceeee na niego Wink Wink


Ja też..ja też...  ;D
co tam nasza reprezentacja :-) szanse na wyjscie z grupy były niewielkie od samego poczatku ale to co zrobili czesi to mistrzostwo  ... swiata:-)
Cholera a tu nie bylo transmisji z tego meczu ......  cíekawe jaki wynik ???????????
(17-06-2008, 16:57)dortmund link napisał(a): [ -> ]Cholera a tu nie bylo transmisji z tego meczu ......  cíekawe jaki wynik ???????????
dort :-) z google nie umiesz korzystac? ... tylko nie pisz co to google:-) ... czesi byli o klase zespołem lepszym od turków co tez potwierdzili dwoma brameczkami ... na 15 min przed koncem jednak turcy zdobyli gola kontaktowego ...i nabrali wiatru w żagle ... w ciagu dwoch minut w ostanich minutach meczu po karygodnym błedzie petera czecha ... zdobyli dwie kolejne bramki ...
(17-06-2008, 14:04)lullaby link napisał(a): [ -> ][quote author=napoleonka link=topic=337.msg11623#msg11623 date=1213698551]
ja tam wolalabym jednego boruca zamiast tych trzech Big Grin Big Grin leceeee na niego Wink Wink


Ja też..ja też...  ;D
[/quote]

a ja NIE  ;D
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14