Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: EURO 2008
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Turcja mi zaimponowala ale koncowka Niemiec okazala sie bardziej skutecznaSmile

(25-06-2008, 10:24)m link napisał(a): [ -> ][quote author=dortmund link=topic=337.msg11799#msg11799 date=1214344408]
Niemcy -Turcja 3:1, bez dogrywki ,   dwa gole strzeli Podolski
... hehe .. dort brawo w koncu przestałęs byc prawiczkiem :-)
[/quote]

heheheheh..m... nigdy nie bylem  Tongue
nigdy  :Smile
Hola ,hola  Espania gola   ;D  ;D  ;D VIVA  ESPANIA.....  pikne widowisko
Patrzec dzisia bylo milo jak Rosjanom  w grze  sie pier.. .......          (.tzn nie wszlo ) Big Grin Big Grin Big Grin
Chociaz szczerze  wyznac musze ,kunszt Hiszpanow uradowal mi dusze  ;D

zofija

(27-06-2008, 01:10)dortmund link napisał(a): [ -> ]Hola ,hola  Espania gola   ;D  ;D  ;D VIVA  ESPANIA.....  pikne widowisko
Patrzec dzisia bylo milo jak Rosjanom  w grze  sie pier.. .......          (.tzn nie wszlo ) Big Grin Big Grin Big Grin
Chociaz szczerzej wyznac musze ,kunszt Hiszpanow uradowal mi dusze  ;D
Bo jak Hiszpan piłkę kopnie, Rusek złości się okropnie.
Hiszpan wygra z Rosjanami, i Niemcami, i Turkami Tongue
hiszpania rzeczywiscie zaprezentowała sie bardzo korzystnie na tle okrutnie zmeczonych rosjan (mecz z holandia kosztował ich duzo ...zbyt duzo) arszawin nie przypominał nawet cienia arszawina z pojednyku z holandia ... wielka szkoda ze david villa naciagnał miesien i nie zagra przeciwko niemcom ...
Koniec mistrzostw juz blisko.Wszyscy uwazaja, ze Hiszapnie zdobeda  Puchar Europy.Czy aby na pewno? Majac w pamieci cale serie niespodzianek jakie serwowaly nam druzyny  biorace udzial w turnieju,nalezy sie spodziewac podobnego jego zakonczenia  Wink
Niemcy uwazaja przeciwnikow ,za lepsza druzyne od siebie.Czy taka postawa pomoze im pokonac Hiszpanow  ?Zobaczymy Wink
Ponoc pokorne ciele dwie matki....A swoja droga ..gdyby Niemcy wygrali ,to nie bylo by nam juz tak wstyd ,ze przegralismy 2:0. Tongue
Ja stawiam na Hiszpanow 2:1 po dogrywce. ;D
To chyba wlasciwy watek, nasi "kibice" http://patrz.pl/filmy/kibole-cz1
niemcy na kolanach ... bezcenne Wink no dobra pokazali charakter chwilami ale sam gen zwyciezcy nie wystarczył:-) ...hiszpanie pokazali piłke klase lepsza przy odpowiadzialnosci i skutecznosci nie ustepujacej niemcom ... tylko dlaczego my ciagle sie cieszymy sukcesami innych? ...
Ja tam sie ciesze - kibicowalam Hiszpanom.
Niezly mecz, Niemcy maja szczescie, ze jako bramkarza maja Lehmana Wink

Mariuszq, i po co zadajesz retoryczne pytania? Smile

pozdrawiam
Kat
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14