Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: /me słucha teraz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam , temat powtarzający sie na czacie od co najmniej paru dni , i chciałbym raz na zawsze wyjaśnić tą sprawę , można wklejać?czy nie można?w regulaminie ewidentnie jest słowo "NAGMINNIE" , więc chciałbym poznać zdanie operatorów , oraz użytkowników.


PS. Ten temat nie ma służyć żadnemu kłóceniu sie na linii operator - użytkownik.Tylko opinie.

gajowy

Ja jestem zdania ze skoro jest napisane "nagminnie" to raz na jakis czas mozna - ale za to sie dostaje kicka np. od takiego kreska, ktory powinien jak to napisal kiedys EA byc operatorem..... swojej lodowki a nie pokoju erotyczny, poza tym niech nie straszy ze za dyskusje na main bedzie kopal b to juz przegiecie. A do tych ktorzy beda sie przyczepiac do mnie i pisac o zlocie i tym co bylo... odpuscicie sobie bo to juz jest chore.. to bylo prawie 2 m-ce temu.. co z tego ze sie nachlalem? kazdemu sie moze zdarzyc a Wy rozpamietujecie to jakby to byl jakis grzech.

//edit
Fotki jak spie pijany tez chcecie? bo przeciez nie ma sie do czego przyczepic. Gajowy awanturnik chce zniszczyc pokoj i w ogole.. ludzie opamietajcie sie bo to juz sie robi chore. Tak sobie przypomnialem uwage KK - jestem bot-pluskwa Wink To tyle.

//W ogole cale to ops to TWA 3/4 powinno isc na "urlopik" bo sie nie nadaja do tej roboty. Tak, tak cisnijcie mnie Wink
//Dobra jeszcze jedno jest noc, nie ma opa, przylazi jakis spamer i flooduje caly main i co? i nic. Sam sobie odpowiedzialem.
//Tak wiem ze nikt nie ma obowiazku siedziec w nocy i czuwac nad czatem... Moze zatrudnijcie jakiegos opa nocnego? Wiem ze jest Blinker ale przeciez nie bedzie wiecznie siedzial na czacie. Dobra koncze te wywody bo zaraz zamkniecie temat ;P a @ master op cos tam mam zapisanego zeby nie bylo ; )

Dobra ale temat jest o slucham teraz.
Ok wiec i ja cos dodam od siebie

Na wstepie szanujac moich przedmowcow, czesc wymienionych przez Was rzeczy zostala "wytknieta" w innym topicu, wiec chlopaki nie ma co tego nagminnie powtarzac, bo efekt mamy jak na zalaczonym obrazku (patrz obrazek, ktorego nigdy nie bylo, badz szlag go trafil), po drugie cyt. Gajek "nagminne" dla coponiektorych opow kojarzy sie bardziej z gmina niz naduzywaniem (to taka mala aluzja do inteligencji posiadanej w malym stopniu przez niektorych)

Wiecej nie napisze bo mi jeszcze rozowy zabiora  Wink
Ja podtrzymuję opinię przedmówców. Jeśli jest wyraźnie napisane, że za NAGMINNE, to za NAGMINNE. Czy siedząc na czacie parę godzin wklei się raz alt+w, to jest NAGMINNE? NIE! Więc nie wiem o co niektórym osobom chodzi. Co jest najśmieszniejsze, to z tego co zauważyłem kicka lub bana można dostać za niewinność (jak to mi pewna osoba napisała) Czy funkcja /me też jest niedozwolona? Wpisanie /me słucha teraz ............... ".............." To też wklejanie? NIE. Ale za takie coś bana można zarwać. Zapytasz za co? Usłyszysz - za niewinność Smile


Pozdrawiam, P.

kk

"Nagminnie "- "Lub czasopisma "

Dzikujemy za zwrocenie uwagi,regulamin ulegnie nowelizacji.
Serdecznie pozdrawiam .
(25-04-2008, 10:27)kk link napisał(a): [ -> ]"Nagminnie "- "Lub czasopisma "

Dzikujemy za zwrocenie uwagi,regulamin ulegnie nowelizacji.
Serdecznie pozdrawiam .
Jesli w podobnym tempie jak nowelizacja posta o obecnych opach, to sobie poczekamy

kk

Dajcie te nachlane fotki Smile Temat bedzie ciekawszy-a juz szczegolnie na temat Smile

...ale skoro to Was bawi Smile
Kogoś jednak kusi ciekawość?
A nawet jesli bylibysmy pijani, ja nie pytam czy jadasz dzem na sniadanie? Masz z tym jakis problem kk? Zwroc sie do Kath, po !sban'ku i bedziesz miala swiety spokoj, nikt juz nie pysknie, czy trzezwy czy pijany

gajowy

Ja to mam propozycje zalozmy sobie pokoj Erotyczny2 <zeby> i bedzie ok ;p Tu juz nie mozna nic zmienic TWA jak nic ;P
Stron: 1 2