Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Ob-lany poniedziałek:)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Tak więc Mili Moi...złożyło się pięknie, że święta spedzam w Sztolicy, dzięki zaproszeniu pieknych ludzi.

Pomyślałam zatem co następuje (czasem się zdarza):
- po pierwsze, będąc na miejscu za nic nie darowałbym sobie spotkania z ludźmi, których lubię, czyli z Wami, SzanowniSmile
- po wtóre, sadzę, że lekko znużony świateczno rodzinnym obżarstwem każdy z przyjemnością opuści na chwilę, pod koniec swiatecznego festynu, domowe pielesze i złapie oddech w innych przyrody okolicznościachSmile

Tak więc rzucam propozycję poobiednio- popołudniowego spotkania, w jakimś miłym miejscu (tu czekam na propozycje), do którego ew. można będzie zabrać również rodzinne przyległości, jeśli będzie ku temu chęćSmile Znaczy dzieci, mężowie, kochanki mile widziane, każdy rodzaj przyjaciela równieżSmile

Kochani, porzucamy gary i froterowane podłogi i bieżymy tam, gdzie po nas posprzątają Big Grin

Ja zawsze chętnie - o ile mogę przytargać dziecię  Wink

Świętuję się u siebie w domu, więc żaden problem ze spotkaniem.

Pozdrawiam,
A.
Aniulek, przyległość rzecz świętaSmile) Oczywiście taszcz ze sobą, z przyjemnością poznam młodego rycerzaSmile! Biorąc własnie pod uwagę nieletniość niektórych, zaproponowałam popołudniową porę-16-18?Smile
Jakieś propozycje miejsca?
Może Migawka? niewiele znam w stolicy...póki co ;D
Najlepszy dla nie-całkiem-letnich byłby jakiś ogródek, ale patrząc na prognozy marzenia głowy ściętej to raczej są..więc szukajmy jakiegoś kompromisu.
hyhy, ten temat powinien nosić temat "ZA-lany poniedzialek" <Zeby>

a na poważnie: watpie, zeby mi sie udalo wyrwac, ALE jesli, to bede dzwonic. Wink
zycze milej zabawy.

zofija

Wszystko będzie zależało od pogody, nie wiem co zapowiadają na święta... Aleeeee jeśli będzie pięknie, to może można w jakimś ogródku się ulokować?
eFcik, za-lany jako pierwszy przyszedł mi do główTongue
Ale bedą dzieci i psy, trza nam być minimalnie przyzwoitymi ;D
I czekamy na Cię....wracaj z wojaży czy innych orgii, i dołączajSmile)))0

Sofijek, raczej nam nie wrózy aura ogródka, niestety...a poza tym, Kochana, jak bedziem obiecane songi masowego razenia wyć na ulicy to nam zafundują bezpłatny nocleg...albo w areszcie, albo w centrum rozrywki na Kolskiej ;D
Niestety od dziś juz nie pijeSad(((((
(18-03-2008, 15:41)Bajkowy link napisał(a): [ -> ]Niestety od dziś juz nie pijeSad(((((
Bajek, odstaw te antybiotyki ;P

zofija

(18-03-2008, 11:54)po_madka link napisał(a): [ -> ]Sofijek, raczej nam nie wrózy aura ogródka, niestety...a poza tym, Kochana, jak bedziem obiecane songi masowego razenia wyć na ulicy to nam zafundują bezpłatny nocleg...albo w areszcie, albo w centrum rozrywki na Kolskiej ;D
a skąd Ty, Krakowianka, znasz Kolską, hę? ;P
Jak nie będzie imprezy w ogródku, to psów nie będzie raczej, bo nie wpuszczą.
Dobry pomysł!
Ja co prawda wyjeżdzam do siebie na "mazury", ale wracam w poniedziałek jakoś..
I.. z tego co wiem ma być snieg, u mnie dziś już mama odgarniała, bo w Bartoszycach biało ;P
Może w Wawie będzie lepiej..


Jak coś, będę dzownić, Aniu - do Ciebie rzecz jasna ;-P
T.
Stron: 1 2 3 4