Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Moj "Hans" i nasza (moja i Hansa) problematyka "rozgotowanego makaronu"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(15-04-2008, 11:20)m link napisał(a): [ -> ]coz musz takie sa kobitki ... najpierw obiecuja a pozniej sie wycofuja albo wykorzystuja:-) przywyknij albo zniknij ... :-)

Przywykam  ;D
(15-04-2008, 11:19)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]Od razu jak zaproponowalam wizyte u lekarza, ktora Muszelkowki od razu wykluczyl, wiedzialam, ze jemu chodzi wlasciwie o to, zeby kazda z zainteresowanych (zenskich) osob wziela interes do reki (czy gdziekowiek) i sama zajela sie terapia...

Adas, odradzam, zuzylby Ci sie ten Twoj Hans niewatpliwe...schudl od wysilku, zamiast przybrac na masie...
Odradzam w trosce o Twoje zdrowie.

Ju.

To podle oszczerstwo !  Wink
;D
(15-04-2008, 12:28)__Jules__ link napisał(a): [ -> ];D

A ty sie nie nabijaj bo C& A na Ciebie czeka !
Obiecanki niemacanki.

Sam mowisz, ze mocny to Ty ino w "gebie" a nie tam gdzie nalezy  Tongue Tongue Tongue

Pokaz jezyk.
(15-04-2008, 12:46)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]Obiecanki niemacanki.

Sam mowisz, ze mocny to Ty ino w "gebie" a nie tam gdzie nalezy  Tongue Tongue Tongue

Pokaz jezyk.

Sama prawde mowisz.
To ja proponuje nowy slogan:

"Panowie na cholere nam Hansy czy inne Keny trenujmy miesnie jezykow! Niech zyje fittnes"

Jako wlasciciel sieci silowni zostaniesz milionerem. Odpowiednie kwalifikacje niewatpliwie posiadasz. Nie wspominajac o znajomosci problematyki  8)


kk

Ja tam wolę jezyk Smile

śliska,drgająca, wijąca się macka rozkoszy Wink..i ten jej nacisk,te nieskonczone mozliwosci gdy delikatnie mięknie,by znow stawać sie sprężystym.
<mlasneła> ;D

(15-04-2008, 14:48)kk link napisał(a): [ -> ]Ja tam wolę jezyk Smile

śliska,drgająca, wijąca się macka rozkoszy Wink..i ten jej nacisk,te nieskonczone mozliwosci gdy delikatnie mięknie,by znow stawać sie sprężystym.
<mlasneła> ;D

pisz szybciej i rytmiczniej..... Wink
kk_ poruszyla ciekawy temat.

Panowie przestancie sie przejmowac rozmiarami tych Waszych Hansow, kobiety i tak wola jezyk  Tongue

Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10