Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Moj "Hans" i nasza (moja i Hansa) problematyka "rozgotowanego makaronu"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(31-03-2008, 12:10)_Leia_ link napisał(a): [ -> ][quote author=Muschelsucher link=topic=292.msg9935#msg9935 date=1206690143]
Dziekuje wszystkim za cenne rady. Zaczynam od tej zamrazaki...mozliwe ze mnie pare dni nie bedzie.

(31-03-2008, 11:32)Muschelsucher link napisał(a): [ -> ][quote author=lullaby link=topic=292.msg9902#msg9902 date=1206607579]
Przed użyciem należy schować do zamrażarki na jakąś godzinę.

Obawiam sie, ze nie to mialem na mysli mowiac: Zrob mi lodzika !
[/quote]


Musch, witaj z powrotem. I co zamrażanie dało efekt?  Big Grin Tongue

[/quote]

Pewnie ze dalo. Przy okazji sie rozmrozila lodowka a makaron jak mietki tak mietki.
Muszel a moze zwyczajnie pojdziesz z tym problemem do lekarza?
Od tych spraw sa fachowcy...w ostatecznosci otrzymasz recepte na niebieskie tabletki i po problemie...
Wyrostka robaczkowego tez sobie sam nie usuwasz, co?
Odpowiedni specjalista z pewnoscia znajdzie rozwiazanie Twojego problemu (nie wnikam czy wyimaginowanego).

Milego dnia...
Niestety nie-fachowiec
Ju.


P.S.
Niecierpliwie czekam na relacje z wizyty u lekarza. Czy tam tez zmuszaja pacjentow w poczekalniach do czytania starych czasopism??
Julka ja sie wstydze isc tam. A pozatym te tabletki nie sa zdrowe. Ostatnio to mialem straszna zgage...tfu ! znaczy sie kolega mi opowiadal ze zgage mozna dostac po nich.
;D ;D ;D
(31-03-2008, 15:38)Muschelsucher link napisał(a): [ -> ]Julka ja sie wstydze isc tam. A pozatym te tabletki nie sa zdrowe. Ostatnio to mialem straszna zgage...tfu ! znaczy sie kolega mi opowiadal ze zgage mozna dostac po nich.
Muschel a mowiles, ze nikomu    nie bedziesz rozpowiadal....nastepnym razem nic Ci nie powiem ...plociuch Sad

kk

Wstyd isc do jednego lekarza Smile ale nie wstyd rozwiesic plakat i dac go do przeczytania setce przechodni.
Aczkolwiek  pewien typ ekshibicjonizmu ,moze podniecac Wink

ps .Jul ,wszędzie bywaja stare gazety ,a nawet akwaria z zywimi rybkami<takie wzrokowe spa> Wink
Muszel ..natrzyj pokrzywa , ponoc sprawdzone i dziala.
Powodzenia.

Post kk naprowadził mnie na jeden dotąd nieporuszony aspekt zaburzeń erekcji. Mianowicie dość często się zdarza, że zaburzenia erekcji powodowane są infekcją bateryjną nasienia. Żeby się upewnić/wykluczyć taką przyczynę należy oddać nasienie do zbadania (podobnie jak się daje do zbadania np. mocz). Może się okazać, że wszystkiemu winna jest jakaś bakteria i celowy antybiotyk w stosunkowo krótkim czasie załatwia problem.
Tak, tak - to co najgorsze dla panów zazwyczaj to wręczenie pojemniczka pani w laboratorium  Wink

Zaburzenia erekcji moga również występować jako efekt uboczny przyjmowania niektórych leków (choroby o charakterze przewlekłym jak np. nadciśnienie). Podobnie jak wyżej - należy się skonsultowac z lekarzem.

Smile



hmmm.. z miekkiego jak makaron wydobyc nasienie?
da sie tak? ;D
wbrew pozorom udaje się  Smile

kwestia zachęty  Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10