Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: TROLLOWISKO (nie karmić!): Telenowela pt: 'prywatna piaskownica pana_furmana'.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
na poczatek - wszyscy jestesmy ludzmi, wszyscy popelniamy bledy.

panie_furmanie,
mysle, ze zdazyles juz zauwazyc, ze Twoje kolejne posty na forum nic nowego nie wnosza i tym bardziej nie maja szansy na zmiane zaistnialych sytuacji.

mnie w tej calej sprawie zastanawia jedno - dlaczego "niby" wszyscy mieliby sie na Ciebie uwziac. moze, jak to zazwyczaj bywa - to ich reakcja na sposob, w jaki Ty sie zachowujesz. osobiscie daloby mi to do myslenia, gdyby nagle wieksza liczba osob stanela przeciwko mnie. pomyslalabym, ze moze to ja w pewien sposob prowokuje takie sytuacje. moze warto byloby sie nad tym zastanowic, hm?

gros osob stad nie zna ani Ciebie, ani osob, ktore krytykujesz - czy myslisz, ze w takim przypadku moga zajac jakies stanowisko? a nawet jesli, to co moga w danej sprawie zrobic?
tak, dobrze myslisz, NIC.

skoro sprawa jest dla Ciebie tak istotna - zwroc sie do 'wladz', na stronie polchatu podany jest przeciez e-mail: polchat@polchat.pl, na ktory mozna zglaszac tego typu uwagi. tam na pewno zaoferuja Ci pomoc w duzo szerszym zakresie, niz mozemy to zrobic my - UZYTKOWNICY FORUM POLFANU.

jesli zalezy Ci na rozwiazaniu tej sprawy - przemysl to prosze, nie warto wciagac kupy obcych ludzi we wlasne rozgrywki, to jest co najmniej niesmaczne i - jak sam pewnie zauwazyles, nic nie zmienia.
jesli Twoim zamiarem jest przyslowiowe rozpetanie burzy w szklance wody, badz po prostu zalezy Ci na zyskaniu popularnosci poprzez nagminne krytykowanie innych ludzi (a takie wnioski mozna wlasnie wyciagnac z Twoich postow) - pamietaj, ze w takim przypadku temat zostanie zamkniety, bowiem forum nie powstalo po to, by sluzyc miejscem jako arena do prywatnych rozgrywek.

zycze milego dnia,
WSZYSTKIM.


(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]na poczatek - wszyscy jestesmy ludzmi, wszyscy popelniamy bledy.
ale nie wszyscy potrafia/chca sie do tego przyznac

(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]panie_furmanie,
mysle, ze zdazyles juz zauwazyc, ze Twoje kolejne posty na forum nic nowego nie wnosza i tym bardziej nie maja szansy na zmiane zaistnialych sytuacji.
a co twoim zdaniem maja wnosic?
celem tych postow jest poinformowanie uzytkownikow
w jaki sposob postepuja niektore opy/opki
po to wlasnie zostal ten watek zalozony

jesli zas o zmiany chodzi, to pamietaj, ze wczesniej czy pozniej, wszystko sie zmienia

(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]mnie w tej calej sprawie zastanawia jedno - dlaczego "niby" wszyscy mieliby sie na Ciebie uwziac. moze, jak to zazwyczaj bywa - to ich reakcja na sposob, w jaki Ty sie zachowujesz. osobiscie daloby mi to do myslenia, gdyby nagle wieksza liczba osob stanela przeciwko mnie. pomyslalabym, ze moze to ja w pewien sposob prowokuje takie sytuacje. moze warto byloby sie nad tym zastanowic, hm?
1. kto i gdzie twierdzi, ze wszyscy?
2. tak sie dziwnie sklada, ze ta "wieksza liczba" to akurat same opostwo
wiec specjalnie nie ma nad czym sie tu zastanawiac
bo wszystko jest jasne

(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]gros osob stad nie zna ani Ciebie, ani osob, ktore krytykujesz - czy myslisz, ze w takim przypadku moga zajac jakies stanowisko? a nawet jesli, to co moga w danej sprawie zrobic?
tak, dobrze myslisz, NIC.
no wlasnie, gros, ale nie wszyscy
od tego gros, to faktycznie nic nie oczekuje
i rzeczywiscie NIC nie moga zrobic
niemniej jednak to forum czytaja rowniez tacy
co moga COS z tym zrobic
a przynajmniej baczniej sie przyjrzec temu co
niektore opy na czatach wyprawiaja

(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]skoro sprawa jest dla Ciebie tak istotna - zwroc sie do 'wladz', na stronie polchatu podany jest przeciez e-mail: polchat@polchat.pl, na ktory mozna zglaszac tego typu uwagi. tam na pewno zaoferuja Ci pomoc w duzo szerszym zakresie, niz mozemy to zrobic my - UZYTKOWNICY FORUM POLFANU.
podejrzewam, ze 'wladze' co jakis czas na forum zagladaja
a mnie chodzi nie tylko o poinformowanie wladz
ale rowniez zwyklych uzytkownikow

(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]jesli zalezy Ci na rozwiazaniu tej sprawy - przemysl to prosze, nie warto wciagac kupy obcych ludzi we wlasne rozgrywki, to jest co najmniej niesmaczne i - jak sam pewnie zauwazyles, nic nie zmienia.
a jaka to ja kupe ludzi wciagam?
i co takiego jest w tym watku 'niesmacznego'?
poczytaj ten watek
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=169.0
i postaraj sie jakies wnioski wyciagnac

(09-01-2008, 11:27)f link napisał(a): [ -> ]jesli Twoim zamiarem jest przyslowiowe rozpetanie burzy w szklance wody, badz po prostu zalezy Ci na zyskaniu popularnosci poprzez nagminne krytykowanie innych ludzi (a takie wnioski mozna wlasnie wyciagnac z Twoich postow) - pamietaj, ze w takim przypadku temat zostanie zamkniety, bowiem forum nie powstalo po to, by sluzyc miejscem jako arena do prywatnych rozgrywek.
no to widze, ze jak za wladzy ludowej, hehe
jak ta wladze ktos krytykowac probowal, to mu sie gebe zamykalo
widzisz, forum miedzy innymi sluzy do tego
zeby swoje zdanie na jakis temat wypowiedziec
i wcale to zdanie nie musi byc po linni wladzy
nie chodze i nie spamuje po innych watkach
tylko ten watek zalozylem w tym jednym celu
ktorym jest informowanie o niewlasciwym postepowaniu opow
oczywistym jest to, ze opom sie to nie podoba
stad taka nagonka na mnie
ale tym akurat sie najmniej przejmuje
(10-01-2008, 17:27)pan_furman link napisał(a): [ -> ](...) a co twoim zdaniem maja wnosic?
celem tych postow jest poinformowanie uzytkownikow
w jaki sposob postepuja niektore opy/opki
po to wlasnie zostal ten watek zalozony
(...)

no to widze, ze jak za wladzy ludowej, hehe
jak ta wladze ktos krytykowac probowal, to mu sie gebe zamykalo
widzisz, forum miedzy innymi sluzy do tego
zeby swoje zdanie na jakis temat wypowiedziec
i wcale to zdanie nie musi byc po linni wladzy
nie chodze i nie spamuje po innych watkach
tylko ten watek zalozylem w tym jednym celu
ktorym jest informowanie o niewlasciwym postepowaniu opow
oczywistym jest to, ze opom sie to nie podoba
stad taka nagonka na mnie
ale tym akurat sie najmniej przejmuje

1. Jako uzytkownik czuje sie juz przez Ciebie wystarczajaco poinformowana. Cel udalo Ci sie spelnic!!! Wszystko inne stanowi niechciany
    przesyt. Chetnie zrezygnuje z dalszego doinformowywania. Nie wnosisz nic nowego. Spocznij na laurach! Byles cudownym
    sprawozdawca (wzglednie skarzepyta)

2. Nikt Ci tu jak za wladzy ludowej "geby nie zamyka", gdyby tak bylo, juz bys tu nie byl w stanie otwierac nam oczu na niesprawiedliwie
    postepowanie tych wrednych opow, siedzielibysmy tu tacy ciemni jak tabaka w rogu. Mialbys bana na forum a my nie mielibysmy  pojecia niesprawiedliwosci dziejacej sie w naszej wymarzonej chatowej arkadii.
   
3. Spamujesz!
    Pisanie w kolko tego samego to niby co?
     

4. Jaka znow nagonka opow? To Ci zwykli uzytkownicy, ktorych tu altruistycznie ostrzegasz przed podloscia opow, protestuja przeciw
    walkowaniu w kolko tego samego i robieniu ofiary z samego siebie.


Wdzieczna za otwarcie mi moich niewinnych oczek Sierotki Marysi na tych postepowanie zlych opow

Julia.


   
ołłłłłłłłłłłłłłł jeeeeeeeeee mam dość, wpadne za tydzien, sprawdze czy temat zamkniety....pozdrawiam
(10-01-2008, 18:12)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]1. Jako uzytkownik czuje sie juz przez Ciebie wystarczajaco poinformowana. Cel udalo Ci sie spelnic!!! Wszystko inne stanowi niechciany
    przesyt. Chetnie zrezygnuje z dalszego doinformowywania. Nie wnosisz nic nowego. Spocznij na laurach! Byles cudownym
    sprawozdawca (wzglednie skarzepyta)
przeciez nie trzymam cie tu na sile
masz dosyc, nie czytaj
to takie proste, nieprawdaz?


(10-01-2008, 18:12)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]2. Nikt Ci tu jak za wladzy ludowej "geby nie zamyka", gdyby tak bylo, juz bys tu nie byl w stanie otwierac nam oczu na niesprawiedliwie
    postepowanie tych wrednych opow, siedzielibysmy tu tacy ciemni jak tabaka w rogu. Mialbys bana na forum a my nie mielibysmy  pojecia niesprawiedliwosci dziejacej sie w naszej wymarzonej chatowej arkadii.
nie zamyka, ale probuje, dokladnie tak samo jak wlasnie za wladzy ludowej
no i cieszy mnie to, ze dzieki mnie nie jestescie juz tacy ciemni
   
(10-01-2008, 18:12)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]3. Spamujesz!
    Pisanie w kolko tego samego to niby co?
dokladnie to samo moglbym o tobie napisac
a moze sprobuj sprawdzic co to jest spam
jak rowniez wskazac, gdzie to ja w kolko to samo pisze
na ten sam temat, to tak, bo taki jest temat watku
ale nie pisze w kolko tego samego     

(10-01-2008, 18:12)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]4. Jaka znow nagonka opow? To Ci zwykli uzytkownicy, ktorych tu altruistycznie ostrzegasz przed podloscia opow, protestuja przeciw
    walkowaniu w kolko tego samego i robieniu ofiary z samego siebie.
przeciez znasz nicki opow, wiec po co mam ci wyliczac?
wytykanie naduzyc opowskich, nie jest robieniem z siebie ofiary

(10-01-2008, 18:12)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]Wdzieczna za otwarcie mi moich niewinnych oczek Sierotki Marysi na tych postepowanie zlych opow
alez to naprawde drobiazg
a poniewaz w tej chwili jak szparki masz je otwarte
to postaram ci sie je szerzej otworzyc

pan_furman
Cytat:jesli zas o zmiany chodzi, to pamietaj, ze wczesniej czy pozniej, wszystko sie zmienia
oczywiscie, ale nie wydaje mi sie, zebys w tym wypadku byl prekursorem wyzej wspomnianych zmian. przynajmniej nie z tym tonem wypowiedzi.
chcesz krytykowac - rob to z glowa, a nie na powiedzmy-czasami-kolokwialne 'odwal sie'.

Cytat:1. kto i gdzie twierdzi, ze wszyscy?
"niby", skoro juz mi odpowiadasz - czytaj mnie dokladnie.

Cytat:2. tak sie dziwnie sklada, ze ta "wieksza liczba" to akurat same opostwo
wiec specjalnie nie ma nad czym sie tu zastanawiac
bo wszystko jest jasne
oczywiscie, to takie proste zrzucic cala wine na innych, zamiast pomyslec przez chwile rowniez nad WLASNYM zachowaniem, ale przeciez, jak to ujales 'kto tu myslacy?'

Cytat:no wlasnie, gros, ale nie wszyscy
od tego gros, to faktycznie nic nie oczekuje
i rzeczywiscie NIC nie moga zrobic
niemniej jednak to forum czytaja rowniez tacy
co moga COS z tym zrobic
a przynajmniej baczniej sie przyjrzec temu co
niektore opy na czatach wyprawiaja
stary dobry zwiazek przyczynowo-skutkowy (dla erotowych - nie, nie sutkowy. Wink) - nie ma reakcji, bez akcji. nie wydaje mi sie, zeby 'niektore opy' specjalnie, umyslnie i nieprzypadkowo tracily swoj czas na 'gnebienie' niewinnego pana_furmana.

Cytat:a jaka to ja kupe ludzi wciagam?
i co takiego jest w tym watku 'niesmacznego'?
poczytaj ten watek
http://forum.polfan.pl/index.php?topic=169.0
i postaraj sie jakies wnioski wyciagnac

sadzac po liczbie wyswietlen - dosc duza.
co jest niesmacznego - ze Ty nie masz sobie NIC A NIC do zarzucenia. to mnie zniesmacza - brak refleksji na swoj wlasny temat, zrzucanie winny na innych, ujmowanie sprawy w sposob subiektywny.

Cytat:no to widze, ze jak za wladzy ludowej, hehe
jak ta wladze ktos krytykowac probowal, to mu sie gebe zamykalo
widzisz, forum miedzy innymi sluzy do tego
zeby swoje zdanie na jakis temat wypowiedziec
i wcale to zdanie nie musi byc po linni wladzy
oczywiscie, ze nie musi. ale jezeli podaje sie do wiadomosci jakies informacje to warto by bylo, zeby byly one ujmowane w sposob obiektywny.

Cytat:stad taka nagonka na mnie
oczywiscie, pan_furman versus caly swiat.


na zakonczenie:
nie zamierzam tracic wiecej czasu, na przekonywanie Cie, ze warto przemyslec swoje zachowania, a nie tylko krytykowac innych. jesli do tego czasu tego nie zrozumiales - to TWOJ problem, nie ja jestem Twoim sumieniem i nie ja powinnam je oceniac.
ALE
mimo wszystko - prosze o zmiane sposobu pisania, niesugerowanie, ze jestesmy 'niemyslacy', 'ciemni', nieobrazanie nas w ten sposob.

jesli nie zamierzasz zmieniac stylu 'donoszenia' (ah, ta wladza ludowa) i sposobu odnoszenia sie do wspol-forumowiczy (ah, znowu ta wladza ludowa) to Twoja prywatna krucjata, zwana od dzisiaj Telenowela 'piaskownica pana_furmana' bedzie miec niedlugo swoj ostatni odcinek.


od teraz:
obserwujaca, ale nie-odpowiadajaca f.
(11-01-2008, 00:19)f link napisał(a): [ -> ]od teraz:
obserwujaca, ale nie-odpowiadajaca f.
no i obserwuj, i to dobrze
dzisiaj nie mam czasu
ale jutro zaczne
naruszylas moje prawa autorskie
a nie wiem czy wiesz
ale to jest NIELEGALNE
wiec dalej obserwuj
(09-01-2008, 09:39)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]Zamiast zamkniecia tematu proponuje zamkniecie furmana.  ;D ;D ;D

Egzotyczne zwierzeta zamyka sie w klatkach, kasujac ciezka forse za bilety od gapiow, ktorzy chca je sobie poogladac.

W sumie jest to jakis sposob.
A przed klatka mozna by umiescic tabliczke z napisem:
"Uwaga - Troll. Nie karmic!"  ;D

Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Winknic innego nie pozostaje tylko sie posmiac )ech
w sobote wieczorem bylem zalogowany jako mam_ubaw
w pewnym momencie niejaki Usus napisal
"do huja wafelka"
wiec napisalem
"czy moge niesmialo zapytac, dlaczego Usus tu jeszcze jest?"
"pisze wulgarnie"
po czym troglodyta
"Ususie, wzywam Cie do porzadku, hehehe"
na to ja
"jeszcze raz Troglodyto prosze o usuniecie tego osobnika"
poniewaz byl brak reakcji, wiec napisalem
"aha, czyli opka ma wulgaryzmy gdzies"
na co Troglodyta
"moze opka ma gdzies Smile)"

bardzo ciekawa reakcja opki na ewidentne lamanie regulaminu
Stron: 1 2 3 4 5 6