Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: TROLLOWISKO (nie karmić!): Telenowela pt: 'prywatna piaskownica pana_furmana'.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

kk

..ale tak naprawde, to jestem fajny - uwierzcie mi ! Musicie mi uwierzyc !


..."prosze paaaaani ,Ona mnie bije! .."

" Nie lubie Cie ,bo Cie nie lubie..."
Smile

Skomentuję .

"Gdzie Ci mężczyzni ,prawdziwi tacy ..gdzie te chlopy.."



(26-12-2007, 01:17)ursulka link napisał(a): [ -> ]Nie kole a śmieszy. I nie tyle lista, co Ty.
ty tak zalosna jestes, ze nawet rozsmieszyc nie potrafisz
baranova, hehehe
zalogowany bylem jako "tysiaczek"
a to jego slowa
"a paszol osle dardanelski x tysiac"
i bana mi dal
to bylo jakies 5 minut temu
tak sie opy zachowuja?
ja zapytalem, "czy jest tu jakis full?"
a zmija na to "a co tysiaczek, chcesz sie poawanturowac?"
i zostalem wywalony
ot i tak wlasnie opy tam postepuja
Uprzejmie prosze o wskazanie mi guziczka wylaczajacego to pieniace sie (w kilku watkach!!!!!) stworzenie. Juz nie moge czytac jak robi z siebie bezbronna, wywalana przez opow, ofiare.
To on nie wie, ze taki facet nie ma sobie nic atrakcyjnego???
Zalosne!
Szczesliwego Nowego Roku Wam zycze  Smile
Jad,gdzie nie spojrzeć sączy się jad...już się Was czytać nie chce Sad
wywalil(a) mnie tera, bo mu/jej sie nie podobalo jak nicki pisze
jej/jego nick prawidlowo pisalem
skarg od innych uzytkownikow niw widzialem
ale sie przwalilo to glupactwo
tak wiec takich opow/opki mamy
milo to wiedziec
Ale TY masz furman zaparcie, litości, daj juz fora i idź ze dwora, to naprawde jest już załosne, ile mozna, wałkujesz to juz 2 rok...
Chłopie znajdź sobie dziewczyne, ponudź jej, idź do reala, na czacie jak widać TY masz problem z opami, inni nie...to juz nawet nie jest śmieszne...
Coś się tak czepił tych opów, chyba nie znam nikogo kto, aż takie kubły chce na nich wylać...
6 lat jestem ale pierwszy raz takiego pieniacza widze, przerosłeś juz wsiech najsłynniejszych trolli...
Masakra dla mnie...

PS
Devvil ile to bedzie sie ciągło...? proponuje zamknąć temat...niczego nie wnosi, a tracimy czas codziennie czytając to samo...  <bywam codziennie na tym forum>       
Ja poprosze o coś konkretnego, jakiś dobry temat, a nie odwieczne pierdoły furmana....
Zamiast zamkniecia tematu proponuje zamkniecie furmana.  ;D ;D ;D

Egzotyczne zwierzeta zamyka sie w klatkach, kasujac ciezka forse za bilety od gapiow, ktorzy chca je sobie poogladac.

Nienawidzaca ogrodow zoologicznych
Julia
Stron: 1 2 3 4 5 6