Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Ogloszenie - koncze z erotem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
(14-12-2007, 17:08)Lady_D link napisał(a): [ -> ]piatek piatek weekendu poczatek a ty sie nudzisz no nie mow... na wieczor se wyrwij akiegos milego strszego pana to moze zabierze cie do zoo zobaczyc wielkiego ptaka a pozniej na lodySmile pozdrawiam;p

Lady, to rzeczywiscie zenada, proponujesz mezczyznie znalezienie sobie "starszego pana", zalosne....
Gdybys zadala sobie trud czytania forum a nie wylacznie umieszczania wlasnych wypowiedzi bez trudu rozpoznalabys plec ups´a.


Tu jeszcze wiedzialas, ze jest mezczyzna:
(14-12-2007, 16:05)Lady_D link napisał(a): [ -> ][quote author=ups link=topic=230.msg7053#msg7053 date=1197636797]
czat nam sie z forum zrobil....

a to przeciez watek "wielkiego" mafiozy i "miszcza" armstronga oraz lady "chaos w slowach" D.

Obiecuje poprawe..




...buhaha jednak zabawny jestes;p ups od poczecia;p

chaos to masz na 2;pmoj drogi czepiasz sie kogos to dlaczego maja sie ciebie nie czepnac;p

tak wiec trzeba pomyslec dopiero mowic czy robic;p a nie odwrotnie jak u ciebie to bywa<cmok>hehe

[/quote]
Ju bo tu chodzi o to ze jest mezczyzna ale zachowuje sie jak cnotka niewydymka ;D czyt. kobieta ;p
(15-12-2007, 13:59)Mafia link napisał(a): [ -> ]Ju bo tu chodzi o to ze jest mezczyzna ale zachowuje sie jak cnotka niewydymka ;D czyt. kobieta ;p

Jestes nieuprzejmy, zadam przeprosin, Mafio, za to, ze zmuszasz mnie do czytania takich niesmacznych tekstow. A gdzie Ty zgubiles klase po drodze? Jak Ty sie odnosisz do Juleczki?Ja mam stanowczo zbyt delikatna konstrukcje psychiczna, zebys mnie tu narazal na takie wstrzasy....
>Sad

I od kiedy KOBIETA to dla Ciebie "cnotka niewydymka"?? Poczulam sie dotknieta osobiscie Twoim grubianstwem.

Bez tradycyjnych calusow:
Urazona Jules
No, Mafij.. to teraz to szybciutko odszczekaj, bo inaczej taka jedna 'cnotka niewydymka' czyli mua, nakopie Ci do szmat przy najblizszej okazji i wtedy sie przekonasz, ze okreslenie 'slaba plec' musialo zostac wymyslone przez nie majacych rozeznania facetow... Wink

Big Grin

pozdrawiam
Kat
(15-12-2007, 14:45)Kathi link napisał(a): [ -> ]No, Mafij.. to teraz to szybciutko odszczekaj, bo inaczej taka jedna 'cnotka niewydymka' czyli mua, nakopie Ci do szmat przy najblizszej okazji i wtedy sie przekonasz, ze okreslenie 'slaba plec' musialo zostac wymyslone przez nie majacych rozeznania facetow... Wink

Big Grin

pozdrawiam
Kat

:-))))))))))))))

Cudo!! Na ochotnika, calkiem altruistyczne ofiaruje sie go trzymac, zeby ulatwic Ci kopanie.

Jules, w ktora nagle wstapily nowe sily:-)))
Ne, ne, ne Tongue to bylo kierowane tylko do jednej osoby

Jul - no bardzo mi przykro Tongue ale ciesze sie ze moja skromna osoba napawa cie tymi silami Tongue
Kath - Kop Tongue najlepiej tak mocno pod jajka(tak jak lubie) Tongue
(15-12-2007, 17:58)Mafia link napisał(a): [ -> ]Ne, ne, ne Tongue to bylo kierowane tylko do jednej osoby

Jul - no bardzo mi przykro Tongue ale ciesze sie ze moja skromna osoba napawa cie tymi silami Tongue
Kath - Kop Tongue najlepiej tak mocno pod jajka(tak jak lubie) Tongue
No skoro Ci przykro nie pozostaje mi nic innego opocz wspanialomyslnego wybaczenia...
A trzymac Cie i tak mam zamiar, niech Kat zdrowo kopie.
nie ma tak dobrze  ;D lepiej klapsa niz kopa
(19-12-2007, 03:34)Lady_D link napisał(a): [ -> ][quote author=__Jules__ link=topic=230.msg7204#msg7204 date=1197973893]
[quote author=Mafia link=topic=230.msg7143#msg7143 date=1197730720]
Ne, ne, ne Tongue to bylo kierowane tylko do jednej osoby

Jul - no bardzo mi przykro Tongue ale ciesze sie ze moja skromna osoba napawa cie tymi silami Tongue
Kath - Kop Tongue najlepiej tak mocno pod jajka(tak jak lubie) Tongue
No skoro Ci przykro nie pozostaje mi nic innego opocz wspanialomyslnego wybaczenia...
A trzymac Cie i tak mam zamiar, niech Kat zdrowo kopie.
[/quote]



no skoro tak to mafff nie ma bata nastaw sie wystaw sie jul trzyma a kath cie kopie w cipulendie;p
[/quote]

rany!
zero interpunkcji a Mafff ma "cipulendie"



Lady prosilam, zebys zaczela czytac forum, zamiast umieszczac tam wylacznie Twoje bezsensowne wypowiedzi.
P.S.
Dolaczam sie do wczesniejszej rady ups´a dotyczacej interpunkcji. Sprobuj, byc moze nawet Twoje wypowiedzi zaczna miec jakis sens.

(19-12-2007, 03:34)Lady_D link napisał(a): [ -> ]no skoro tak to mafff nie ma bata nastaw sie wystaw sie jul trzyma a kath cie kopie w cipulendie;p

no skoro tak, to mafff, nie ma bata, nastaw sie ,wystaw sie, jul trzyma, a kath cie kopie w cipulendie;p

tak to jakoś widzę  Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10