Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Dostęp do pokoju polchata przez telefon komórkowy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy istnieje jakiś sposób na wejście do pokoju polchata przy pomocy telefonu komórkowego obsługującego aplikacje java? Jakaś konsola typu NPCC albo przeglądarka internetowa na telefon obsługująca strony napisane w javie? Bardzo by mi sie to przydało.
A o jaki sys jest oparty ten telefon? Symbian, WinMobile, cokolwiek innego?
Nie spotkałem się z midletem napisanym specjalnie pod polchat.
Natomiast jeśli chodzi o samo wejście na chat, to jeśli komórka obsługuje łączność z Internetem, to można w przeglądarce wywołać stronę polchatu i normalnie się zalogować na chat. Z jednym 'ale" - komórka musi obsługiwać Javę. Tego sposobu próbowałem na Motoroli A1000: efekt taki sobie, strona nieco 'porozjeżdżana', ale w widoku 'landscape' zupełnie nieźle. Polchat nie ma strony przystosowanej do wyświetlania w telefonach komórkowych. I raczej nie będzie miał.
Witam,
Mam pytanko do właścicieli serwisu - czy maja Państwo w planach stworzenie tego serwisu na system android ?
Nie ma tego w planach.
W przyszłości może ja na Androida coś napisze. Ale musze się poduczyć.
Powodzenia Narzew Wink
można tak: telefon z Androidem/WP/iOs... + linuksowe konto shellowe  + program Amix + apka do łączenia się przez ssh (dla Androida polecam ConnectBota)...

voila
Już jest taka opcja - możesz wejść na czat przy pomocy apki na Androida.
Apka nazywa się Wilczek i jest dostępna w sklepie Google Play.
Miłej zabawy Smile
Tak, widziałem też nowe skórki w dota 2, ale jeszcze ich nie wypróbowałem. Nadal czekam na moją wypłatę, aby kupić nowe skórki i bawić się nimi. Czy próbowałeś już skórek do dota 2? Jeśli tak, która skóra najbardziej Ci się podobała? Lubię skórki do różnych broni, na stronie https://dmarket.com/pl/ingame-items/item...ota2-skins i nie rozumiem, jak przestać je kupować. Czy widziałeś też handel botami cs go?