Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Twój ulubiony gatunek muzyki..
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

lullaby

Bardzo mnie ciekawi jakie macie gusta muzyczne.. Smile Proszę się nie krępowaćTongue i pisać..jakiej to muzyki  i artystów najczęściej słuchacie.. Smile

ja wielbię mroczne brzmienia.... dłuuuuuugo by wymieniać.... ale..... kocham Therion 8)
trudno tak więcej na raz napisać... zwłaszcza, że ostatnio to właśnie Oni najczęściej mi towarzyszą.... szczególnie Vovin i Gothic Kabbalah.....
no dobra... to na dziś tyle... cdn... chiba  Tongue
Ja ze swojej strony mogę napisać tylko że słucham muzyki sceny RAC dla jasności "Rock Against Communism"
Najczęściej słucham takich zespołów jak:

Honor
Battlefield
Konkwista 88
Szwadron 97
Legion
Ekspansja
Graveland
Defensor
Glos Prawdy

Moje klimaty to glownie polski rock, blues.
Fanem Dzemu jestem od ponad 9 lat i to wlasnie Dzem mozna u mnie w domu uslyszec najczesciej.
W chwilach gdy nie slucham Dzemu (bo i takie sie zdazaja) slucham wszystkiego po trochu...
- Lady Pank, Piersi, Budka Suflera, Kult, Myslovitz, Perfect, Nalepa, Cree ... to taki ogolny zarys, nie sposob wymienic wszystkiego, duzo zalezy rowniez od tego w jakim jestem nastroju w danej chwili i na co mam ochote  Wink  raz jest to np. Raz Dwa Trzy (rock, poezja spiewana) a raz jest to np.O.N.A  (hard rock). Jednym zdaniem  WSZYSTKO CO DOBRE I POLSKIE  Smile
Lubie rowniez mocniejsze doznania  Wink  "muzyczne" i takich doznan dostarcza mi METALLICA ktorej dosc czesto slucham.  Smile
r&b
np: http://pl.youtube.com/watch?v=AyDoCjjW1Tw
poza tym nie wyobrażam sobie życia bez muzyki
Pozdrawiam wszystkich w pierwszym moim poście tu.
    Jazz, a najlepiej czarny i Free Jazz moze byc  Smile
Witam

Generalnie trance oraz house zwlaszcza z kobiecym vocalemWink
Hard Rock przede wszystkim. Smile
(25-03-2012, 18:38)toffiq link napisał(a): [ -> ]Hard Rock przede wszystkim. Smile
Lubię to!
Dobry wieczor.
Oczywiscie przede wszystkim stawiam na Polski Hip-hop, reszta juz zalezy od tego "co wpadnie w ucho" ;-p
Stron: 1 2