Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Ciekawa stylizacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej wszystkim. W sumie piszę w sprawie fajnych stylizacji gdyż jak wiadomo w przypadku lata to na pewno wiele kobiet lubi się stroić. Mi udało się nawet niedawno natrafić na fajny wpis na stronie https://fashionmedia.pl/2022/05/17/najle...m-beretem/ gdzie opisano to jakie są najlepsze stylizacje z czerwonym beretem.
(26-06-2022, 12:35)REPORTOWICZ napisał(a): [ -> ]Hej wszystkim. W sumie piszę w sprawie fajnych stylizacji gdyż jak wiadomo w przypadku lata to na pewno wiele kobiet lubi się stroić. Mi udało się nawet niedawno natrafić na fajny wpis na stronie https://fashionmedia.pl/2022/05/17/najle...m-beretem/ gdzie opisano to jakie są najlepsze stylizacje z czerwonym beretem.

Po raz pierwszy w tym roku korzystam z pomocy krawcowej mojej żony, która uznała, że w końcu przydałoby mi się mieć jakieś porządne koszule. Nie mam więc na razie zbyt wiele do powiedzenia jeśli chodzi o jakiekolwiek stylizacje. Na szczęście mam jeszcze wybór jeśli chodzi o wody toaletowe, a właśnie mi się pokończyły. Widziałem, że w ezebra https://www.ezebra.pl/pl/about/dostawa-t...pl-41.html mają takie szybkie dostawy, że nawet tego samego dnia można towar mieć w domu.
Bardzo ciekawe inspiracje co do ubioru, z tego co widziałem to na ich stronie jest więcej tego typu postów.

Podłoga Drewniana Kalisz
Ja widzialam tez bardzo fajne koszulki i bluzy online - zobaczcie sobie chociazby ta bluze https://offpink.pl/product/bluza-ivonne-bordo/ no mega modna i wyglada, ze material tez porzadny Smile mysle, ze zamowie na probe
Można fajnie wyglądać o każdej porze roku Smile.