Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Projektant wnętrz czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś moze korzystał z usług projektanta wnętrz? Czy warto? Zastanawiam się przy okazji urządzania mojego pierwszego mieszkania (jest w stanie deweloperskim).
Korzystałam i uważam, że warto.
Ale tez nie wylaczylam swojego myślenia. Okreslilam projektantce, że nie chcę np. czarnych płytek, bo sie zle czyści, ale bardzo lubie kolor żółty, ktory trafil na kanape. Polecila tez fachowcow, materiały (korzystalam z jej rabatow).

Nie wiem w jakim mieście szukasz usług projektanta, ale jeśli Kraków oraz okolice, polecam ich :
https://marengo-architektura.com/oferta-projektanta/

Mają duże doświadczenie.
To zależy od Twojego budżetu.
Ja raczej samodzielnie chcę aranżować moje mieszkanie i myślę, że jak do tej pory to całkiem fajnie mi to wychodzi. Muszę przyznać, że niezwykle ciekawie również https://twoje-mieszkanie.com.pl/budowa/r...zwiazanie/ opisano to jak wybrać te najlepsze rolety dzień i noc. Uważam, że jest to przede wszystkim właściwy wybór.
Sama nie wiem czy jest nam potrzebny ktoś taki... Ja dotychczas sama aranżowałam swoje wnętrza i mi to całkiem dobrze wychodziło. Teraz zabieram się za salon i wymyśliłam sobie, że tutaj wykorzystam taki https://e-luxuryart.pl/pl/c/Beton-archit...ny-tynk/58 beton architektoniczny przy aranżacji ścian. Myślę, że to całkiem ciekawe rozwiązanie.
Jak najbardziej same wnętrza w których mieszkamy nie dość, że muszą być dla nas ładne to również i funkcjonalne. Ja jestem zdania, ze niezwykle ciekawie w artykule http://www.syneko.pl/wiosenne-porzadki-j...yc-wnetrze opisano właśnie to jak możemy w prosty sposób odświeżyć nasze wnęrtrze.
jest to bardzo opłacalny zawód.
-
td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placementConfusedame-cell;}spedycja międzynarodowa