Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: List do Swietego Mikołaja...
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6

Wyglodzony

KasiuSmile Doda...mi sie nie podobaSmile wole osobe, ktora bedzie dla mnie gwiazdeczkaSmile)))
Ja moge byc Twoja gwiazdeczka Smile
Super nova normalnie Bartus !!!
Tongue

Wyglodzony

Macius....nie lubie sie dzielicSmile jestem monogamistaSmile))
a ty.......ty wiesz coSmile))
poza tymSmile licze ze znajde kobieteSmile))) a wlasciwie MIKOŁAJ mi ja znajdzieSmile

lullaby

Kurde a mi się by nowe łóżko przydało.. i coś  na nie...
A ja chce aby kazdy dostal to o czym marzy)
Pozdrawiam
Mikołaju, wiem że nie będzie lekko, ale może da się coś zrobić, by polchat był taki jak dawniej? bez idiotów i gwiazdek jednego sezonu? Żeby znów człowiek chciał zaglądać na chat i forum... Żeby było kulturalnie, wesoło, na poziomie...
Ach. Marzenia.

lullaby

Przepraszam że wtrącę swoje trzy grosze...
Myślę że to marzenie akurat da się z łatwością spełnić..
Zakładasz pokój.. powiadamiasz o nim tylko te osoby z którymi pragniesz rozmawiać.. i chyba problem z głowy?Wink
A tak poważnie..to wiadomo że czat tworzą ludzie..a ludzie..są różni ...przychodzą nowi.. odchodzą stali bywalcy.. czasem znów powracają... tego chyba nie da się zmienić.. i wszędzie jest tak samo...Tylko z czasem nasze spojrzenie na czat  nabiera innej barwy..


I żeby nie było zupełnie off topic..
Mikołaju mam nadzieję że w tym roku..postarasz się o śnieg ..bo obiecałam komuś że stworzę jego podobiznę;P
Masz na mysli jakiegos balwana ??  ;D  Tongue  ;D  Tongue
Kochany,
No i wysłałam za wcześnie... :Smile
Miało być tak:
Kochany Święty Mikołaju,pozamykaj proszę tych wszystkich,którzy tak bezsensownie się kłócą,w jednej klatce,niech na darmo nie strzępią języków i wezmą się do roboty Tongue
A tak na serio,to myślę,że to co chciałam dostać,dostałam wcześniej niż pod choinkę,za co bardzo dziękuję.Niech będzie,że od Ciebie i o nic więcej dla siebie nie proszę  Smile
Stron: 1 2 3 4 5 6