Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Wypożyczalnia samochodów
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Znacie jakieś sprawdzone wypożyczalnie samochodów w okolicach Trójmiasta? Wracam do kraju na jakiś czas i chciałbym mieć środek transportu. Wyszukiwarka mi podpowiedziała https://comfortcar.pl/wypozyczalnia-samo...rojmiasto/ - ktoś korzystał z ich usług?
Namiar mi się na pewno przyda, choć teraz mam samochód zastępczy i co ciekawe - całkowicie pokryty przez ubezpieczenie gościa, który we mnie wjechał. Nie wiedziałem wcześniej, że takie coś jest możliwe. Tutaj https://zastepczy.org/tu/generali-samoch...pczy-z-oc/ możecie się dowiedzieć jak to wygląda.
Akurat ja nigdy nie potrzebowałem wypożyczania samochodu. Po co mi to robić skoro mam własny samochód, który właściwie pomieści dużo ludzi Smile

___
amunicja elaborowana
Ja wypożyczałem samochód, ale tylko będąc za granicą

---
https://automatyankaro.pl/maszyny-vendingowe/
Szczerze mówiąc to nigdy nie korzystałem z takiej wypożyczalni. Jakie są koszty takiego wypożyczenia?
Wypożyczenie samochodu czasami jest nieuniknione. Ja miałem taką sytuację podczas powrotu z podróży służbowej, gdy musiałem szybko dostać się na ważne spotkanie. Na lotnisku we Wrocławiu skorzystałem z usług firmy https://www.24cars.pl/wypozyczalnia-aut-...o-wroclaw/. Jestem zadowolony ze współpracy, auto spisało się na medal.
Ja jeszcze nie miałem okazji korzystać z takiej wypożyczalni
Szczerze mówiąc to nie wiem po co wypożyczać samochody. Moim zdaniem lepszym rozwiązaniem będzie po prostu kupienie sobie swojego. Może być nawet taki używany. 

___
optymalizacja zakupów
Ile kosztuje wypożyczenie auta na dobę?

---
kursy bukmacherskie
A jakie są koszty takiego wypożyczenia?
Stron: 1 2 3 4 5