Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Porady zdrowotne, choroby, lekarstwa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6
Ja na szczęście mam dobre zdrowie
Ja mogę wam polecić sklep https://www.prolifter.pl/ myślę, że ten namiar przyda się wielu osobom. Znajdziecie tam profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, umożliwiający osobie niepełnosprawnej lub chorej wygodniejsze funkcjonowanie. Podnośniki kąpielowe, schodołazy, łóżka rehabilitacyjne. Warto zapisać sobie kontakt do tego sklepu.
Ja z kolei chcę wykupić sobie ubezpieczenie na wypadek choroby, w rodzinie jest spore obciążenie genetyczne, wysoki cholesterol, cukrzyce i tak dalej Trafiłem na taką ofertę https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-zycia-i-zdrowia.htm - co o niej sądzicie?
O zdrowie trzeba dbać, to brzmi jak banał, ale taka jest prawda. Ja ostatnio uniknęłam większych problemów, robiąc sobie rezonans magnetyczny w centrum medycznym Citomed https://www.citomed.pl - gdybym czekała na termin na nfz, to.... pewnie czekałabym nadal, a problem z kolanem byłby nierozwiązany. Polecam każdemu to centrum, świetna obsługa, podchodzą z troską i zaangażowaniem do każdego!
Jeśli chodzi o suchą skórę, to znam ten ból - mam skórę atopową, ze skłonnością do przesuszania się, a jak jest mroźnie na zewnątrz, to wszystkie objawy są jeszcze gorsze. Przez lata wypróbowałam wiele kosmetyków, niedawno trafiłam na ten balsam https://www.drmax.pl/bioderma-atoderm-in...-100012313 i mogę go bez wątpienia polecić, działa bardzo skutecznie, a przy tym ma bezpieczny skład.
Najlepszy sposób na zmęczone oczy to? Przychodzi wam coś na myśl?
Zobaczcie - https://www.wokularach.pl/blog/sposoby-na-zmeczone-oczy
Coś ponadto? U mnie głównie chodzi o pracę przy kompie.
Jak sobie radzić?
Jeśli działacie w branży medycyny estetyczne, to myślę, że warto zapisać sobie namiar na sklep https://n-symbiosis.com/ gdzie możecie znaleźć profesjonalne kremy znieczulające, preparaty do lipolizy, stymulatory tkankowe, wszystko co potrzebne jest przy tego typu zabiegach. Warto nawiązać z nimi współpracę
U mnie ze zdrowiem wszystko okej
Jeśli mówimy o odchudzaniu się, to warto poczytać informacje zawarte na tej stronie https://bmi22.pl/whtr m.in. o wskaźnikach BMI. Szczególnie ciekawy jest wskaźnik whtr, daje on inne, ale bardzo przydatne informacje
Ja wyleczyć łuszczycę?
Stron: 1 2 3 4 5 6