Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: Jakie działy?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zwracam się z prośbą do WSZYSTKICH użytkowników o czynny udział w życiu forum.
Chcielibyśmy poznać Wasze propozycje dotyczące nowych działów forum.
Zatem piszcie...

//
Jak widać treść forum jest większości obojętna.
Cytat:Wątek: Jakie działy?  (Przeczytany 9 razy)
Ja bym podzieliła dział Hyde park na : rozmowy na powaznie, rozmowy na luzie, humor, sport, bo z czasem tam będzie bałagan. Smile
(14-10-2007, 04:38)aszunia link napisał(a): [ -> ]Ja bym podzieliła dział Hyde park na : rozmowy na powaznie, rozmowy na luzie, humor, sport, bo z czasem tam będzie bałagan. Smile
Swoją drogą, hydepark jest pewnego rodzaju bałaganem z założenia, natomiast dział sport, to jest jakaś myśl Smile
W momencie, gdy uzbiera się większa liczba propozycji przeprowadzimy ankietę Smile
Mozna by bylo zrobic dzial tylko dla kobiet, gdzie by sie znalazly typowe tematy dla pan, np o modzie,urodzie, ciuchach, poradach itp i odpowiednik: dzial tylko dla mezczyzn (cos o samochodach, meskich sprawach itp)  :Smile. Oczywiscie nie wykluczamy, by np w dziale dla kobiet mogli wypowiadac sie mezczyzni, ze swoimi sugestiami i na odwrot.
Smile
To może cosik na kształt działu [i]Qlturalny miszmasz, o naszych wszelkich kontaktach z kulturą przez kino, teatr/opera i literature po wystawy, wydarzenia muzyczne i artystyczne 8)[/i]
Propozycje obu Pań bardzo mi się podobają i jestem bardzo za Smile
jak juz nizej napisaly panie,  dzial Poezja  by sie przydal,  bo  jest takowy  temat ale w dziale  erotycznym jak sie nie myle. a tam  szukal  tego nikt  nie bedzie. wiec tylko dla wybrancow jest ....
ja bym stworzyl dzial gdzie mozna wysylac prosby o forum pokoji
To ja z kolei proponuję dział "nowinki technologiczne", taki dla wszystkich, bez podziałów Big Grin
zamiast nowych działów warto byłoby rozbudować znacznie bardziej hyde park. To bardzo często na wielu forach odbudowuje dyskusje
Stron: 1 2