Polfan.pl - forum dyskusyjne

Pełna wersja: jak wybory to i ankieta
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Lulka przestan w koncu padac. Woda mnie podchodzi po kostki.
(13-10-2007, 16:48)dortmund link napisał(a): [ -> ]Uwazam ze Divi ma racje . Pojde nawet dalej .Proponuje zabrac prawo do glosowania wszystkim ,ktorzy Polsce na codzien szkodza swoim postepowaniem : niebieskim ptakom , zlodziejom, malwersantom,pijakom i bandytom,skorumpowanym urzednikom i politykom osmieszajacych nasz Kraj, "fachowcom "pieprzacym kazda robote ,zboczencom sexualnym ,handlujacym na bazarach nelegalnym towarem, oszustom podatkowym,zwierzakom lesnym( panie lekkich obyczajow uslugujace  na poboczach drog kierowcow ciezarowek-Tirowki),osobom nie posiadajacym sredniego wykrztalcenia,wyborcom  po 98 roku zycia ,bylym czlonkom PZPR.
                          Jesli kogos pominolem to z gory serdecznie przepraszam.
                                                                                                        Dortmund
dort, jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to moze zamilknij?
po co farmazony piszesz? dla samego pisania?

wszyscy obywatele polscy, mieszkajacy na terenie kraju, maja prawo i powinni glosowac. i czy to jest zlodziej, czy dziwka to nie ma znaczenia.
skoro tu sa, to niech decyduja jak ma wygladac ich panstwo.
49840 35679 35611 34761 71.59%

czyli male polskie miasteczko glosujące

oczywiście są to osoby które chca głosować i głosują

co do zmiany tego czy chcesz czy nie chcesz eski to nie nam o tym decydowac ... ja wypowiedzialem tylko swoje zdanie a jak powiedziałem masz do tego prawo i masz zdecydowane prawo z niego skorzystac
A w szczególności (nie pije tu do nikogo konkretnego) dlaczego jak nadchodza wybory polacy za granica postanawiaja byc polakami i sie rapotownie przestaja wstydzic swojej polskości???

i znow musze zmodyfikowac
oczywiscie nie tylko jak sa wybory ale takze jak polska odnosi jakies sukcesy ... sport/polityka(heheh tez mam pomysly)/etc
(13-10-2007, 16:59)_divinity_ link napisał(a): [ -> ][quote author=dortmund link=topic=125.msg3645#msg3645 date=1192283297]
Uwazam ze Divi ma racje . Pojde nawet dalej .Proponuje zabrac prawo do glosowania wszystkim ,ktorzy Polsce na codzien szkodza swoim postepowaniem : niebieskim ptakom , zlodziejom, malwersantom,pijakom i bandytom,skorumpowanym urzednikom i politykom osmieszajacych nasz Kraj, "fachowcom "pieprzacym kazda robote ,zboczencom sexualnym ,handlujacym na bazarach nelegalnym towarem, oszustom podatkowym,zwierzakom lesnym( panie lekkich obyczajow uslugujace  na poboczach drog kierowcow ciezarowek-Tirowki),osobom nie posiadajacym sredniego wykrztalcenia,wyborcom  po 98 roku zycia ,bylym czlonkom PZPR.
                          Jesli kogos pominolem to z gory serdecznie przepraszam.
                                                                                                         Dortmund
dort, jak nie masz nic konstruktywnego do powiedzenia, to moze zamilknij?
po co farmazony piszesz? dla samego pisania?

wszyscy obywatele polscy, mieszkajacy na terenie kraju, maja prawo i powinni glosowac. i czy to jest zlodziej, czy dziwka to nie ma znaczenia.
skoro tu sa, to niech decyduja jak ma wygladac ich panstwo.

[/quote]
masz zapedy na Dyktatorke Divi  : Nie bede na Ciebie glosowal  Tongue
(13-10-2007, 17:08)dortmund link napisał(a): [ -> ]masz zapedy na Dyktatorke Divi  : Nie bede na Ciebie glosowal  Tongue

hehehe

nie kandyduje, ale gdybym się kiedyś skusiła, to pozwolisz, że będę jednak zabiegać o Twój głos Tongue  Wink

niezla_sztuka

Pomysł może i dobry. Pytanie tylko w jaki sposób sprawdzić kto zostaje, kto chce wrócić? Deklaracja? Ankieta? A co z niezdecydowanymi w tym temacie?

W życie to to, niestety, na pewno nie wejdzie.

I tyle w tym temacie.

Co do wyborów - wciąż nie wiem.
Opcje są dwie - nie głosować bądź zagłosować na logiczną (wydaje mi się) partię. Bardziej na kogo boję się co będzie potem (jaka koalicja).

ot.
sadze, ze nie ma co rozprawiac nad tym, jak sprawdzac checi/badz ich brak, powrotu do Polski, bo to nigdy w zycie nie wejdzie Smile

co do glosowania - glosowac, przynajmniej pozniej z czystym sumieniem, bedzie mozna sobie marudzic.

koalicja - niestety jest nieunikniona.
wkurza mnie tylko to, ze wielu zwolenników LiD mowi "zagłosuje na PO, bo LiD i tak nie ma szans, a po co kaczkom glos oddawac"
no i rewela, bo jak wiekszosc zwolennikow bedzie tak myslec, to LiD nigdy faktycznie, konkretnej liczby glosów nie zbierze.

dla mnie koalicje mozliwe to:
PiS plus Samoobrona, LPR i inne gówna. To ze PiS mowi, ze z Lepperem juz nigdy, to juz raz slyszelismy Smile a koalicji z LiDem na pewno nie zrobią <chociaz w sumie "na pewno" to kopernik tylko nie zyje>
PO + LiD - wydaje sie byc mocno prawdopodobna i w miare do zaakceptowania - w jednej i drugiej partii są przynajmniej ludzie na poziomie i dobrze prezentujacy sie na arenie miedzynarodowej

zdaje sobie sprawe, ze w Polsce zmian jakis ogromnych nie bedzie, bo Polacy sie zwyczajnie tego boja. wszystkiego co nowe. Tak wiec tylko totalny wariat, podjał by sie teraz wywalania wszystkiego na druga strone i mimo, że wariatów mamy w naszym rzadzie sporo, to niestety ich obłąkanie zmierza w zupelnie przeciwnym kierunku.

tak wiec, nie bardzo wierze w super przemiany, natomiast jesli mam wybierac kto ma mnie reprezentowac "na zewnatrz", to chcialabym zeby to byli ludzie, za ktorych nie bede sie musiala wstydzic. a niestety jak slyszalam, ze Lepper, Giertych, czy inna Fotyga, jada do Brukseli, czy gdzies to mi wlosy deba stawały i zastanawiałam sie, co znowu odwalą za komedię <tragiczną trzeba dodać>

dla mnie polityk powinien nie tylko mowic z sensem, ale takze jakos sie prezentowac,
zarowno wizualnie, jak i intelektualnie
i mimo, ze nie bede głosowała na PO, to wiem, ze jesli ono wygra, to przynajmniej Tusk, jako premier nie zrobi z siebie takiego idioty, jak Kaczynski za kazdym razem. NIe moge tego czlowieka słuchac.

co do przyszlego rzadu, mam tylko nadzieje, ze zmieni sie nasza polityka w sprawie srodkow unijnych, bo naprawde mozemy wiele za nie zrobic, tyle tylko ktos madry powinien sie tym zajac, a nie kolejny debil, ktory zaakceptuje projekt nowej autostrady za miliony euro i ktorej to konce nie maja szansy sie spotkac, bo mijaja sie o 5km! żenada.

gielda etc - o to sie nie martwie. niestety, albo teraz juz stety, zagraniczni inwestorzy maja totalnie w dupie, co sie w naszej polityce dzieje, a kolejne zmiany ministrów etc powoduja tylko kilku godzinne wahania złotego.

mam jeszcze kilka zyczen, co do wykorzystania srodkow z podatkow, roznej masci, ale zdaje sie ze ich realizacja pozostanie tylko w kwestii moich marzen niespelnionych, wiec nie ma co sie rozpisywac  Wink

uff. to se strzeliłam elaborat  8)
d.
A ja się jutro wypowiem, bo dziś to jakoś nie mam już siły Wink
(13-10-2007, 13:25)lullaby link napisał(a): [ -> ]Blinek "wybiera nam władzę"? polonia? a Ty nie polonia?Wink

Toz wlasnie pisze, ze jak mnie kiedys wkurzalo jak cale Chicago glosowalo na jakas konserwe, tak teraz powstrzymuje sie od robienia tego samego ludziom, ktorzy w kraju sa. To "nam" jest z perspektywy wtedy.

(13-10-2007, 14:05)__Jules__ link napisał(a): [ -> ]divi, o to wlasnie chodzi, ze obcokrajowcy za granica (mam na mysli Polakow w Szwecji, Niemczech...itd.) nie posiadajacy obywatelstwa tego kraju nie posiadaja rowniez prawa glosu.
W ten sposob pozbawilabys miliony ludzi mozliwosci decydowania o losach ojczyzny. O losach "zastepczej" ojczyzny tez nie wolno im decydowac....
A moze od razu wszystkich ubezwlasnowolnic, odebrac im polskie obywatelstwo, niech zostana osobami bez ojczyzny??
Boscie banici z wlasnego wyboru  Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10